Chovateľská stanica Matusalem
Domov
Naše psy

Naše psy

Rada by som Vám v sekcii naši psy predstavila naše poklady.

Ch.Dafné Matusalem 18.7.2010 SPKP 383 - chovná

Dafné Matusalem je dcérou našej Ch. Colette Mezi Kamarády a Ch. Red Rouse Knight z Irskych moří. Dafi má ešte dvoch bratov DaVinciho a Diamonda. Ako jediná fenka z vrhu jednoznačne ostala doma. Je veľmi šikovná a milá. Náš syn Oliver si ju privlastnil a možno sa dočkám, že sa spolu predvedú v súťaži Dieťa a pes......................no zatiaľ som sa nedočkala pretože Olino sa stále hambí ale Dafi nám rastie ako z vody. Bude mať 5 mesiacov a je to celé maminka Colettka. Uvidíme čo nám z nej vyrastie pre mňa je to ale rozhodne splnený sen pretože je pokračovaním dĺhovekej línie z ktorej bol náš milovaný Angry z Rotštýnskych lesu moj v poradí druhý IW,

Dafné už má 3,5 roka vyrástla z nej nádherná fena veľmi podobná svojej maminke Colette. Tak isto ako jej matka je aj Dafné veľmi blízka môjmu srdcu jej povaha je nezameniteľná. Prišiel čas keď som si povedala, že skúsime naplánovať šteniatka a tak sa aj stalo Dafné sa stala matkou. Veľmi ma prekvapila, pretože sa svojej úlohy zhostila nesmierne zodpovedne bola z nej výborná mama. Narodilo sa 8 šteniat z toho 2 psíkovia a 6 feniek viac v sekcii šteňatá vrh F.

 

Viac
Ch.Estelle Matusalem ( 24.9.2012) )SPKP 497 - chovná

Estelle Matusalem je dcérou našej ICH. Evita Moonvillage x Ch. Gelert Spirit´s Big Foot. Ide o vytúžené šteniatko po našej Elle. Momentálne má 4 mesiace je to veselé temperamentné šteňa. Spolu s jej bračekom Estyrionom chodievame na prechádzky a socializujeme ich v spoločnosti. Estelle absolvovala svoje prvé výstavy v Brne, kde sa jej výborne darilo a získala VN1, veľmi pekne sa predviedla a čo je hlavné výborne sa správala. Dúfam, že táto fenka bude rovnako úspešná ako jej rodičia a prinesie mi veľa radosti a množstvo spoločne strávených chvíľ.

S odstupom času už má naša Estelle 15 mesiacov a stále mi robí nesmiernu radosť. Je hravej, milej povahy a spolu s Cony tvoria nerozlúčnu dvojicu. Vo výstavných kruhoch sa jej zatiaľ darí na výstave v Nitre získala 2 x EX1, CAC,CACIB, 1x BOB.

Viac
Ch.Constance Rose Casidy Ray - 14.03.2012  SPKP 472 - chovná

Cony je veľmi priateľská a milá fenka IW. Do našej CHS. prišla po mojej veľkej strate našej Colettky. Vybrala som si ju pre jej zaujímavý pôvod. Už ako malé šteniatko mi priniesla veľa radosti kde na Kluboej výstave v triede baby získala prvé miesto. S odstupom častu sa stala Junior Championom Maďarska.

Cony je nerozlučná partáčka s Estelle. Obe sú mladé a najradšej sa naháňajú po okolitých lúkach.

Viac
JCh. Helen Matusalem "Lea" narodená 17.10.2015

Vrh H sa narodil našej C.I.B. Estelle Matusalem x Ch. Uncle Sam von der Saalmuhle. V tomto vrhu sa narodili dve fenky a šesť psíkov. Leušku som si vybrala, alebo presnejšie si vybrala ona mňa. Je v nej obrovská sila a temperament. Je to taký náš tajfun. Na výstavách je veľmi nádejná do veku 15 mesiacov sa stala JCh. Maďarska a čakateľ Slovenského šampióna. Je to veľmi veselá slečna a tak sme mali dlhú dobu problém s jej obúchaným chvostom. Chvala bohu a veku sa už s našej Lei stáva mladá slečna a má už aj trochu rozumu.

Viac
Felicita Matusalem, suka, nar.: 13.8.2013, SPKP 529 - chovná

Mladá fenečka po našej Dafné Matusalem x Ezop Moonvillage. Felina je krásna mladá fenka, momentálne začína svoju výstavnú kariéru.

Felina je v spoluvlastníctve so Silvia Záhorská

Viac
Fantasy Elinor " Eliška" nar.: 13.8.2013 SPKP 528

Mladá fenka po Dafné Matusalem x Ezop Moonvillage. Fenka je miláčik u našich priateľov Patrície a Mareka, taktiež v spoluvlastníctve. Taktiež má za sebou pár výstav s výborným výsledkom.

Viac