Chovateľská stanica Matusalem
Domov Memory
Evita Moonvillage "Ella"

Evita Moonvillage "Ella"

Evita Moonvillage "Ella"

Ellu sme si priviezli z chovateľskej stanice Moonvillage. Je to veľmi milé šteniatko s fantastickou povahou. Hneď sme si padli do oka. Je neskutočne jemná, citlivá a krásna. Veľmi mi pripomína našu Colettku keď bola malá. Dúfam, ze u nás prežije dlhý šťastný život. Naša Ella nám už vyrásla na krásnu bielu fenečku. Za tento čas sa stala Junior šampión, šapión SK, Grand šampión Slovnska, čakateľkou šampióna Maďarsjam Rakúska a medzinárodného šampóna.

Ella rozšírila svoje víťazstvá o titul Interšampión a dozrel čas nato aby sa stala matkou. Stala sa matkou vrhu E o ktorom s odstupom času môžem povedať, že je úspešný. Narodilo sa 5 šteniat 4 psíkovia a fenka Estelle, ktrorá ostala doma. Estyrion sa stal Svetovým víťazom dorastu na čom veľmi hrdá. Bol to neopísateľný pociť vidiť ho bežať po červenom koberci v záverečných súťaťžiach. Aj sestra Estelle pokračuje vo svojej výstavnej kariére a celkom sa jej darí.

Ella si užíva pohodu a vychádzky po okolitých lúkach na výstavy už nechodíme pretože už všetko získala. Dúfam, že ras sa zúčasníme významnej výstavy v triede veteránov to by som si naozaj pirala. Ella je veľmi špecifická a som veľmi rada, že ju mám. Mometálne je najstaršia a šéfuje svorke.

S jej stratou som sa stále nevyrovnala!