Chovateľská stanica Matusalem
Domov
Chovné psy - krytie

Chovné psy - krytie

Diamond Matusalem (18.7.2010)  SPKP 381

Narodený 18.7.2010. Syn mojej milovanej Colette Mezi Kamarády a otca Red Rouse Knight z Irskych morí. Diamond nádherný strieborno-biely pes 91 cm vysoký, nožnicový skus, chovný, vyšetrenie srdca 0 bodov tj. úplne zdravý. Tento pes po svojich rodičoch zdedil eleganicu, nadherný pohyb a celkovú harmóniu. Jeho fotky a obrázky môžete vidieť na stránke jeho majiteľky pani Márie Gronychovej http://www.geronimo.websnadno.cz/DIAMOND--_DODY_--

MATUSALEM.html

Diamond Matusalem otcom rrhu BˇLux Essenia

a tatiež aj v jeho rodnej CHS sa stal ootcom vrhu "G" Matusalem

Diamond slovami jeho majiteľky:

 

 

"Diamond a Dafne Matusalem pocházejí z jedinečné dlouhověké linie čítající i Hibernii z Irských moří, která se dožila 13 a půl roku. Mezi rodiči a prarodiči Diamonda a Dafne jsou hned 4 jedinci, kteří se dožili věku kolem 10 let i více. Z prarodičů to je především Fergie Surycan (10,5 roku), Finn Icebear von Willar (10 let), Dalua z Rotštýnských lesů (10 let). Otec Red Rose Knight zemřel v necelých 10 - ti letech na zápal plic. Doufám, že kromě krásné hlavy, úchvatných čokoládových očí a bílé barvy zdědí sourozenci z vrhu "D" Matusalem po svých předcích především pevné zdraví a dlouhověkost. A totéž přeji Dafinčiným i Dodíkovým potomkům."

Viac
Eldon Matusalem

Eldon je synom našej C.I.B. Evita Moonvillage x Ch. Gelert Spirit´s Big Foot. Je to mladý pes v výborným pôvodom po svojich rodičoch. Eldon nemá za sebou bohatú výstavnú kariéru no na výstavách kde sa zúčastnil takmer vždy vyhral alebo bol druhý. Je to pes stredného vzrastu s krásnou tehlovou hlavou, výborným pohybom, pšeničnou farbou.

Viac
Ch.Bruno Matusalem (15.11.2008) Male SPKP 329

Bruno Matusalem je synom našej Ch.Afrodita Irva a ICH.Greystone the Bequest of Celtic. Je to mohutný pes so silnou kostrou, aktívnym pohybom, tmavým pigmentom a bezchybným chrupom. Dňa 4.7.2010 bol uchovnený. Klubová výstava Topolčianky V2, ResCAC, Senec V1, CAC, Špeciálna výstava chrtov Nitra V2, resCAC, MVP Nitra V1, CAC, RES CACIB.

Pes je v majetku pána Ing. Ľubomíra Krajčoviča, Dubová pri Modre

Pozor!!! Bruno sa stane otcom. U Brixi bola potvrdená brezosť. Šteniatka sa narodia okolo 18.9.2010. Záznam na šteniatka v CHS Lux Essenia www.luxessenia.sk

 

Viac

Bastian je synom našej Ch,Afrodita Irva a ICH. Greyston the Bequest of Celtic. Hneď po narodení bol mojm favoritom, Predala som ho až ako posledného prtože som si ho chcela nechať. Jeho nový majitľ ma však presvedčil, že mu budú skvelou rodinou a skutočne je tomu tak. Žije v Michalovciach čo je síce ďaleko ale vidíme sa na výstavách. Bastián ma výbrnú povahu po svojej matke. Je veľky, veľmi silnej kostry, mohutné rovné nohy so silnými packami, tmavým pigmentom, kvalitnou srsťou. Silný aktívny pohyb. Pes je plnochrupý.

Pes je v majetku pána Kasardu

Kontakt aj foto doplním

Uchovnený v Nitre 2010

Viac